top of page

Kitaplarım

Enerji Seviyemizi Nasıl          Yükseltiriz?

Titreşimimiz (enerji seviyemiz) içsel düşüncelerimizin, duygularımızın, inançlarımızın, kelime seçimimizin, kendimize, dünya'ya ve diğerlerine ne kadar iyi baktığımızın doğrudan bir yansımasıdır. Titreşimimiz ne kadar yüksekse, enerji seviyemiz, dolayısıyla bilinç seviyemiz de o kadar yüksek olur.
Titreşimimiz (enerji seviyemiz) düşük olduğunda, ruhumuzla uyum içinde olmadığımız için enerjimiz kelimenin tam anlamıyla yoğunlaşır ve ağırlaşır. Enerjimiz yoğunlaştığında ise çoğunlukla alt benliğimizin veya egomuzun korkuları ile hareket ederiz.
Çarpık inançlar, korku, öfke, kızgınlık, suçlama, suçluluk, kıskançlık, yargı, utanç, bağımlılık, affetmeme, koşullu aşk, öz-değer eksikliği, açgözlülük, ayrılık bilinci ve kötü sağlık egomuzun korkularıyla hareket etmemize neden olan yoğun ve düşük titreşen enerjilerdir.

kapak2.jpg

Satın Alın

Enerji Seviyeniz
             &
Yaşam Kaliteniz

Enerjinin seviyeleri vardır ve her enerji seviyesinin kendine özgü durumları, duyguları, özel kelimeleri, davranışları, yerleri, ruh halleri, algıları ve doğruları vardır.
Enerji seviyelerine, “bilinç seviyeleri” veya “titreşim seviyeleri” de denir.
Bildiğiniz gibi var olan her şey belli bir titreşim yayar; bu titreşimler derecelerine göre enerji skalası denen bir çizelge de belirlenir ve diğer derecelerle kıyaslanır.

Enerji skalasını öğrenmek size büyük yarar sağlayacaktır. Bu skala sayesinde, hangi enerji seviyesinde olduğunu ve daha sonra hangi seviyede olacağınızı belirleyebilirsiniz

kapak3.jpg

Satın Alın

Paradigma Değisimi
               &
Paralel Dünyalar

Bu kitap bir mücevherdir. Burada ki bilgilere önem verir ve takdir ederseniz bu bilgiler de size önem verecek ve takdir edecektir.
Kitabı bitirdiğinizde ise öğrendiklerinizin kişisel evriminizdeki sonraki adım olduğunu anlayacaksınız çünkü kitapta okuyacağınız bilim kesin bir bilimdir, bu bilim beni büyülediği gibi sizi de büyüleyecektir. Oysa ben ne bir bilim insanıyım, ne bir fizikçiyim sadece kuantum fiziğini ve kuantum fiziğini temel alan paradigmaları hayatımızın her alanında kullanmamız gerektiğine inanan bir eczacıyım. Bu yeni paradigmalar yakında çocuklarımızın ve torunlarımızın geleneksel bilgeliği olacaktır.
Tüm dünya bu paradigmalara adapte olana kadar beklemeyin, onları şimdi kullanarak hedeflerinize ulaşın ve şaşırtıcı başarılara imza atın. Bolluk içinde mutlu bir yaşam sürün.

kapak4.jpg

Satın Alın

Hastalıklar & Remediler

İnsan bedeninin tüm sistemleri uyum içinde çalışıyorsa tam anlamıyla sağlıklı olmaktan söz edilebilir, bu nedenle günümüzde "Bütünleyici Tıp" ön plana çıkmaya başlamıştır.
Bütünleyici Tıbbın en önemli özelliği insan bedenine bir bütün olarak bakmasıdır. Amacı hastalıkları yavaşlatmak, tedavi etmek ve aynı zamanda kişinin hastalanmasını da önlemektir.
Bütünleyici tıp, modern tıbbın tedavi yöntemlerine destek olan bilimsel ve doğal yöntemlerdir. Amaç, sağlık sorunlarının çözümünde öncelikle, en az yan etkili ve doğal yöntemleri kullanmak ve sadece hastalık belirtilerini geçici bir süreyle gidermek yerine sorunların kökenine inerek tedavi etmektir.

kapak5.jpg

Satın Alın

Rüzgar & Su & Para

Bu kitap ile hem yaşadığınız çevreyi düzenlemeyi, hem de verilen alıştırmalarla maddi durumunuzu geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kısaca bu kitap bir çalışma kitabıdır. Kitapta bulunan alıştırmaları yaptığınızda sadece maddi durumunuzda değil bütün yaşam alanlarınızda iyiye doğru gelişmeler yaşayacaksınız.

Satın Alın

kapak6.jpg

Yaşam Koçu Olsam Mı?

Yaşam koçluğu, hayatın karanlık bir alanından geçen birine yardım etme yöntemidir. Hayat bazen bizler için zor bir dönmece girebilir, işte böyle zamanlarda karanlıkta kaybolabiliriz ve bize rehberlik edecek bir ışığa ihtiyaç duyarız. Tam bu noktada yaşam koçlarının yardımı gerekir. Onlar rehberlerdir ve bütün yaptıkları da yolumuzu aydınlatacak ışığı tutmaktır. Bize tuttukları ışık yaşam koçuna ait değildir. O ışık bize aittir, bütün iyi koçlar bunu bilir.
Ne zaman ışığımızı kaybedip, bir ışığımız olduğunu unutursak, yaşam koçumuz ışığımızı bizim için bulur ve bulduğu bu ışığı bize tutarak ışığımızı bize geri kazandırır. Bize tutulan bu ışık karanlığımızın içinde göremediğimiz, farkına varamadığımız bize ait çözümleri aydınlatmaya başlar, bizi dışsal etkilerden ve hayatın zorluluklarından kurtarır.

kapak7.jpg

Satın Alın

Z-ponopono Arınma Metodu

Z-point ve Ho’oponopono eğitimlerini 2009 yılında aldım. Bu iki eğitimde öğrendiklerimi aynı anda hayatıma uygularken ortaya

“Z-ponopono” yöntemi çıktı.
2010 yılında Z-ponopono kitabını derledim. Z-ponopono metodunu danışanlarımla beraber uyguladık ve çok faydasını gördük.

 

Z-PONOPONO yöntemi hayatınızın değişmeyecek gibi görünen yönlerini değiştirmenize yardım edecektir.

Satın Alın

kapak8.jpg
bottom of page