top of page

Hakkımda

last photo .JPG

1982 yılının Şubat ayında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum. Mezuniyetimden 15 gün sonra  kızım dünyaya geldi.
1986 ağustos ayında  başladığım eczacılık mesleğinden 2022 yılının Ağustos ayında Melek Şifa isimli eczanemi yeni mezun bir eczacımıza devrederek  eczacılık mesleğimden emekliye ayrıldım ve tam zamanlı "yaşam & sağlık koçu,  yaşam tasarımı koçu" ve "Phoenix yöntemi" uygulayıcısı olarak olarak hizmet vermeye başladım.

2008 yılında The Coaching Institute'den mezun olarak uluslararası sertifikalı yaşam koçu oldum.

Yıllar içinde  Sağlık koçluğu , Çekim yasası koçluğu, Para koçluğu, Mutluluk koçluğu , Anlatı koçluğu, Avatar Therapy,  Modern Applied Psychology, Hypnotic Communicator, Positive Psychology, NLP eğitimleri aldım. 

Bu eğitimlerin yanısıra  Astroloji,  Human design, Feng shui, EFT,  PEAT,

Kuantum Düşünce, Past Life Regression, Quantum Jumping, Enerji İlaçları , Aile Dizilimi konularında dersler alarak  koçluk eğitimimi pekiştirdim.

2008 yılından beri eczacılık mesleğini yapmamın yanı sıra  danışanlarıma yarı zamanlı "Yaşam Koçluğu", "Yaşam Tasarımı" ve "Phoenix Yöntemi" ile ilgili hizmet  veriyor ve kişisel gelişim ile ilgili kitaplar yazıyorum ve derliyorum.

 

​Eylül 2022 yılından itibaren bu hizmetleri tam zamanlı olarak vermeye başladım.

 

Hizmetlerim ile ilgili bilgi almak için   www.phoenixkoc.com  

 

bottom of page